تبلیغات
ღ☆ஜ ما و جغرافیا در دهکده جهانی ஜ☆ღ - پنجمین كنفرانس برنامه‌ریزی و مدیریت شهری
 
.:: زندگی اطلس جغرافی ماست
که در آن نقشه استان محبت پیداست
جلگه مکر و نمکزار حسد پیدا نیست
کوه چهل چشمه عشق ارتفاعش بسیار
وفلات ایمان حول این کوه چه وسعت دارد ::.

.:: سلام ::.
.:: وبلاگی که مشاهده میکنید متعلق به محمد عثمان نصرتی دانشجوی رشته ی جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه سیستان و بلوچستان میباشد در این وبلاگ سعی شده که بیشتر در مورد موضوعات جغرافیایی بحث شود.امیدوارم که با راهنماییهای استاد گرامی و دیگر عزیزان این وبلاگ به اهداف خود برسد ::.
  :: مدیر وب سایت : hacker games
نظرتان درباره وبلاگ چیست ؟


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   
پنجمین كنفرانس برنامه‌ریزی و مدیریت شهری
شنبه 29 مهر 1391 ساعت 05:16 ب.ظ | | نوشته ‌شده به دست hacker games | ( نظرات )
پنجمین كنفرانس برنامه ریزی و مدیریت شهری با هدف تبادل اطلاعات و دیدگاهها، بهره گیری از یافته های جدید پژوهشی و تجربیات اجرایی، تجزیه و تحلیل فرصت ها و چالش ها در شهرهای ایران، كمك به شكل گیری شبكه های اطلاعاتی بین مراكز علمی و دستگاههای اجرایی و همچنین بهره گیری از تجربیات ملی و بین المللی در عرصه برنامه ریزی و مدیریت شهری برگزار می شود.
به گزارش دبیرخانه نشست شهرداران كلان شهرهای كشور، محورهای این كنفرانس كه با مشاركت دانشگاه فردوسی، شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد در اردیبهشت سال 1392 در شهر مشهد برگزار می گردد شامل برنامه ریزی شهری، مدیریت شهری، جامعه و فرهنگ شهری، امنیت شهری، اقتصاد شهری، شوراهای اسلامی و شهرداریها، حاشیه نشینی و مبلمان و زیباسازی شهری است.
برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تهیه و زمان ارسال مقالات، برنامه همایش و نحوه ثبت نام بر روی http://upmc5.um.ac.ir كلیك نمایید.